Про лікарню

Комунальне підприємство “1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” – багатопрофільний лікувальний заклад охорони здоров’я, який обслуговує населення м. Полтави і надає спеціалізовану стаціонарну та амбулаторно-поліклінічну допомогу.

Лікарня є клінічною базою кафедр Української медичної стоматологічної академії.

Стаціонарна допомога в КП “1-А МКЛ ПМР” надається в 7 стаціонарних відділеннях на 235 цілодобових ліжках. У закладі функціонують: хірургічне, травматологічне, неврологічне, гострої цереброваскулярної патології, пульмонологічне, терапевтичне відділення; відділення анестезіології та інтенсивної терапії, дитяче інфекційне відділення.

Щорічно стаціонарну допомогу в закладі отримують більше 10 тисяч пацієнтів, з яких понад 2,5 тис. оперується.
До травматологічного пункту за рік звертається майже 20 тисяч постраждалих.

Амбулаторно-поліклінічна допомога мешканцям Київського району міста здійснюється за направленням лікарів загальної практики сімейної медицини в поліклінічному відділенні для дорослого населення №1. Консультативний прийом ведуть Лікарі: кардіолог, отоларинголог, гастроентеролог, проктолог, ендокринолог, інфекціоніст, невропатолог, уролог, ревматолог, офтальмолог, гематолог, онколог, хірург, судинний хірург та травматолог.

Функціонує відділення ультразвукогово дослідження, функціональної діагностики, стоматологічне відділення, рентгенологічне відділення з комп’ютерною томографією, клінічна лабораторія та ендоскопічний кабінет.